Школа майбутнього першокласника

у 2018/2019 навчальному році

Початок навчання у першому класі – це дуже відповідальний і досить складний період у житті дитини. Безумовно, легше пристосуватись до тих змін у житті, які пов'язані з початком навчання у школі і успішніше себе реалізувати зможе та дитина, яка готова до шкільного навчання.

Так, в Андріївській ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 09 листопада 2018 року були проведені організаційно – адаптивні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. У ході зборів були розглянуті питання щодо адаптації першокласників до школи та особливості організації навчально – виховної діяльності учнів першого класу. Важливо, щоб батьки, особливо на першому році навчання дитини, підтримували постійний зв'язок зі школою.

/Files/images/05/20181112_110422.jpg

/Files/images/05/20181112_110317.jpg

/Files/images/05/20181112_110512.jpg

Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників пройшли цікаво та змістовно. Присутні висловили подяку за інформацію, поради, відповіді на запитання, які вони отримали

Готуємо дітей до школи

Протягом багатьох років Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з жовтня по травень проводить безкоштовні підготовчі заняття для майбутніх першокласників.Завдання учителів-допомогти майбутнім учням якомога швидше адаптуватися в новому середовищі. Наші підготовчі курси допомогають діткам познайомитись зі школою, вчителями, класами, предметами, які вони вивчатимуть вже за півроку. Навчання у школі передбачає серйозну підготовку як у морально-психологічному, так і в освітньому плані. Завдяки заняттям діти вчаться орієнтуватись в умовах класно-урочної системи навчання, взаємодіяти з вчителем та один з одним. Тож усім хочеться побажати творчих успіхів, натхнення і щасливої дороги до першого класу.

Щоб стати учнем необхідно: батькам власноруч написати заяву, надати копію свідоцтва про народження дитини, ідентифікаційний код (якщо є), медичну карту з дитячого садка або поліклініки.

У 2019/2020 навчальному році 1 класи набирають вчителі:Мокрій Ганна Григорівна, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж - 47 років;

Бутко Олена Сергіївна, спеціаліст, педагогічний стаж - 2 роки.

Кiлькiсть переглядiв: 446