Школа майбутнього першокласника

у 2018/2019 навчальному році

Готуємо дітей до школи

Протягом багатьох років Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з жовтня по травень проводить безкоштовні підготовчі заняття для майбутніх першокласників.Завдання учителів-допомогти майбутнім учням якомога швидше адаптуватися в новому середовищі. Наші підготовчі курси допомогають діткам познайомитись зі школою, вчителями, класами, предметами, які вони вивчатимуть вже за півроку. Навчання у школі передбачає серйозну підготовку як у морально-психологічному, так і в освітньому плані. Завдяки заняттям діти вчаться орієнтуватись в умовах класно-урочної системи навчання, взаємодіяти з вчителем та один з одним. Тож усім хочеться побажати творчих успіхів, натхнення і щасливої дороги до першого класу.

Щоб стати учнем необхідно: батькам власноруч написати заяву, надати копію свідоцтва про народження дитини, ідентифікаційний код (якщо є), медичну карту з дитячого садка або поліклініки.

У 2019/2020 навчальному році 1 класи набирають вчителі:Мокрій Ганна Григорівна, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж - 47 років;

Бутко Олена Сергіївна, спеціаліст, педагогічний стаж - 2 роки.

Кiлькiсть переглядiв: 355