/Files/images/IMG_0787.JPGСвітлана Іванівна Лацько - завідувач шкільної бібліотеки

22 січня - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

/Files/images/IMG_5505.JPG

/Files/images/IMG_5507.JPG

Новорічно-різдвяна фотозона у бібліотеці

/Files/images/P71228-093146.jpg

/Files/images/P71219-124236.jpg

/Files/images/P71220-110419.jpg/Files/images/P71228-092913.jpg

Новий рік – чарівний час! Час, коли більшість з нас знову починають вірити в казку і в кожному з нас ніби прокидається маленька дитина. Фото, зроблені в період новорічних свят, виходять особливо добрими, затишними і красивими.

Отож, хочете поринути в атмосферу казки? Хочете відчути наближення свят та Нового року? Тоді вам точно до нас!

Шик і блиск, стриманість і відвертість – все це поєднане у одному магічному куточку, розміщеному у бібліотеці. Завітавши сюди ви відчуєте справжню магію зимової казки і зможете особисто стати її частинкою.Ми пропонуємо Вам безкоштовну фотосесію, тому не шукайте собі причин відмовитися від гарних фото!Отримайте гарні знімки на пам'ять на довгі роки, а найкраща згадка про свята - фотографії з рідними людьми, тому приводьте і своїх рідних та близьких людей насолодитися новорічним дивом.

Зав. бібліотекою добряче потрудилася, щоб зробити для вас цей магічний куточок. Саме тут можна загадати найпотаємніші бажання і зробити оригінальне селфі на фоні ексклюзивної, а, головне, безкоштовної, фотозони, яка створювалася з любов‘ю для всіх відвідувачів. Атмосфера домашнього затишку, тепла й згуртованості - це одна з головних тем для новорічних фотографій

На тебе чекають красуня ялинка, теплий камін, різдвяний вінок,чарівний сніговик та багато цікавого. З їх допомогою будь-який настрій буде святковим і веселим, а фотографії життєрадісними.

Тільки тут і тільки на протязі новорічних та різдвяних свят ви зможете повірити у диво.

Прийдіть з друзями та пориньте у справжню зимову казку!

Всім щасливих свят!

Мужність і відвага крізь покоління

/Files/images/З днем захисника.jpg

14 жовтняу деньПокрови Пресвятої Богородиціводночас зДнем українського козацтвами відзначаємо День захисника України.

Свято встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Ця дата символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України: воїнів Київської Русі, козаків, учасників збройних формувань УНР та ЗУНР, українців, які у складі збройних сил СРСР та партизанських формувань захищали Батьківщину від фашистів, воїнів УПА та нинішніх хоробрих захисників України.

Саме томуДень захисника України-14 жовтня- покликаний стати святом усіх сучасних воїнів та ветеранів, днем вшанування всіх,хто упродовж століть обороняв українську землю.

Конкурс плакатів«Я обираю здоров’я!»

10 жовтня в нашій школі відбулося представлення малюнків та плакатів, виготовлених учнями школи для конкурсу «Я обираю здоровʼя!»,який проводився в рамках плану проведення Всеукраїнського місячника бібліотек. Учні старанно та активно готувалися, створювали тематичні малюнки, плакати та стінгазети, а також вміло та змістовно представляли їх. Адже, здоровʼя – це найцінніший скарб людини!

Круглий стіл "Здоров"я - вічна мрія людства"

"З доров'я - вічна мрія людства" - під такою назвою в Андріївській ЗОШ І - ІІІ ступенів №2 до місячника бібліотеки , 09.10.17р., відбувся круглий стіл з учнями 7 класу. Бібліотекар розповіла учням про цінність людського життя і неоціненний скарб здоров'я людини. На круглому столі була використані ІТ-технології, за допомогою яких учні переглянули відеофільм "Що каже молодь про здоровий спосіб життя."

Посвячення в читачі

До бібліотеки завітали учні 2-а та 2-б класу , для дітей був проведений бібліотечний урок – посвячення в читачі « Подорож в країну здоров’я». Діти слухали вірші про здоров’я, відгадували загадки, розповідали, як вони зберігають своє здоров’я. Бібліотекар звернула увагу дітей на те , які книги є у бібліотеці по охороні здоров’я. У кінці уроку учнів було записано до бібліотеки і вони вибрали собі книжечки для читання вдома.

Екскурсія до бібліотеки "Література, як мікстура"

5 жовтня яскраве сонечко осяяло щирі посмішки нових маленьких гостей бібліотеки. Хлопці та дівчата 1 класу прибули до царства книг, щоб мати змогу вперше поринути у чудовий та фантастичний світ, що дарує сучасна книгозбірня.

Пройшовши неймовірно цікаву екскурсію діти дізнались, як багато пізнавального та корисного можна отримати у кожному з відділів.

Побачили дітлахи безліч неймовірних книг, які допомагають розвиватися, пізнавати світ та розкривати таємниці. Зустріч була приємною і корисною.

Виготовлення буклетів «Здоровий спосіб життя»

У шкільної бібліотеці розпочався місячник « Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя ».

04.10.17 відкрилась виставка – презентація буклетів – саморобок « Шлях до здоров’я ». У створенні цих буклетів брали участь учні 9-11 класів . Сподіваємось на те, що учні, які так старанно виконували завдання люблять та шанують книги та своє здоров»я.

День відкритих дверей “Бібліотека запрошує усіх”

В приміщенні бібліотеки на учнів та вчителів чекала виставка-огляд літератури «Здорова дитина – здорова нація». Учні мали змогу обрати собі книги для підготовки до різноманітних вікторин та конкурсів, а вчителі та вихователі – підготуватися до проведення позакласних заходів, виховних годин «Вчимося бути здоровими»

/Files/images/P71030-101359.jpg /Files/images/P71030-102054.jpg

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

/Files/images/библиотеки.JPG

/Files/images/250px-ШБ_і_здоров\'я.jpg

Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. Швидкі темпи зростання захворюваності та інвалідності дітей шкільного віку, недотримання гігієнічних нормативів щодо навколишнього середовища, в якому перебувають діти, незбалансоване харчування, травматизм, тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, поширення ВІЛ-інфекції, туберкульозу тощо, потребують посилення роботи в навчальних закладах.

До пошуку ефективних шляхів розв’язання проблем соціального здоров’я молоді долучається й шкільні бібліотека Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек має сприяти реалізації основних пріоритетів Нової школи, усвідомлювати роль навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.

План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя"

№ з\п Заходи Дата Клас
1. День відкритих дверей «Бібліотека запрошує усіх» 02.10-03.10 1-11
2. Виготовлення буклетів «Здоровий спосіб життя» 04.10 9-11
3. Екскурсія до бібліотеки «Література як мікстура» 05.10 1
4. Посвячення в читачі 06.10 2
5. Круглий стіл «Здоров’я – вічна мрія людства» 09.10 6
6. Конкурс плакатів «Я обираю здоров’я» 10.10 5-11
7. Вікторина «Мандрівка на планету здоров’я» 11.10 4
8. Книжкова виставка «В тенетах дурману» 12.10-13.10 1-11
9. Кінолекторій «Бережіть своє здоров’я» 17.10-18.10 8-9
10. Брейн-ринг «Здорова людина – здорове суспільство» 19.10 7
11. Урок-застереження «Наркоманія – хвороба чи злочин» 20.10 10
12. Підведення підсумків 30.10-31.10

Незалежність України - мрія мільйонів

Прийняття 24 серпня 1991р. Верховною Радою історичного документу – „Акт проголошення незалежності України” припинило існування Української Радянської Соціалістичної Республіки і проголосило появу незалежної держави – Україна.

Проголошення державної незалежності України 24 серпня 1991 року принципово по-новому поставило питання її державного, економічного та політичного розвитку. Йшлося про нову і, як засвідчив подальший розвиток подій, надзвичайно складну сторінку її багатовікової історії. Проголошення незалежності України та завдання створення самостійної Української держави закономірно висунули проблему розгортання державотворчих процесів. Народ України заявив, що будуватиме державу суверенну й самоврядну, незалежну та відкриту, демократичну і правову.
26 років тому з великою надією та вірою ми прийняли виклик долі – стали на шлях створення та розбудови власної незалежної держави. Для кожного громадянина України День незалежності, який ми святкуємо 24 серпня, насамперед має бути днем іспиту власного сумління, днем міркувань про долю своєї Батьківщини й своєї спільноти, саме про це йдеться в матеріалахісторичного вернісажу «Державність вимріяна поколіннями», підготовленого до головного державного свята України.

Кiлькiсть переглядiв: 512