Історія Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області

Школа – це храм і майстерня, де формується душа і думка підростаючого покоління. Школа – це стартовий майданчик для добрих починань і злетів кожного її вихованця. Це заклад де кожен реалізує свої здібності й задовольняє власні інтереси. Діяльність школи спрямована на розвиток особистості учня, його нахилів і талантів, на забезпечення успішного зростання кожної дитини. Адже, як відомо, без успішного учня не може бути успішного закладу, так само, як і без успішних громадян не буває успішної держави.

/Files/images/Безымянный.JPGАндріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 розташована у селищі міського типу Андріївка, назва якого, за легендою, походить від назви козачого поселення Андрієві Лози, що виникло як прикордонний пост у ХVII столітті. Історія школи починається з 1910 року, коли за кошти земства на території тодішнього села Андріївка було розпочато будівництво залізничної станції Шебелинка та двох шкіл. Школа була розрахована на дворічне навчання хлопчиків та дівчаток. Після революційних подій 1917 року школа переросла в семирічку. І лише протягом 1964-1968 років було збудовано нове приміщення триповерхової школи.

/Files/images/Безымянный2.JPGПедагогічний колектив Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Євченко Валентина Іванівна, людина творча, ініціативна, енергійна, наполеглива. Завдяки її зусиллям школа розвивалася, підвищувався професійний рівень та удосконалювалася майстерність педагогічного колективу. Справу цієї великої людини у 2010 році перейняла Цибульська Ніна Олександрівна. А починаючи з 2013 року закладом керує Шелест Тетяна Василівна. Під її чуйним керівництвом школа крокує далі у світле майбутнє.

В школі навчається 241учень, працює 23 педагогічних працівників. 14 вчителів закладу мають вищу кваліфікаційну категорію, 2 вчителів - спеціалісти першої категорії, 3 вчитель - спеціаліст другої категорії , а також працюють 4 спеціалісти. Звання «вчитель-методист» мають 1 вчитель, звання «старший вчитель» - 6 вчителів.

В 2016/2017 навчальному році педагогічний колектив буде працювавти над реалізацією таких методичних тем:
1. Вдосконалення уроку з позиції особистісно зорієнтованого та компетентнісного підходів. Розвиток інноваційного освітнього середовища.
2. Забезпечення умов для інтелектуального , морального, фізичного розвитку школярів, їх громадянського й духовного становлення.

Наша мета: формування гармонійної, цілісної особистості, здатної реалізувати себе в сучасному світі.

Наше кредо: навчання без примушення.

Педагогічний колектив творчий, ініціативний. Вчителі школи беруть активну участь у роботі районних та окружних семінарів, самі діляться досвідом з колегами. Велика увага приділяється роботі з обдарованими дітьми.

За час існування школи 24 випускники були нагороджені золотими та срібними медалями, щороку учні школи стають переможцями ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

У школі обладнано кращий в районі кабінет трудового навчання, а також налічується 20 навчальних кабінетів, працює комп’ютерний клас, спортивна зала, учні мають змогу одержувати якісне гаряче харчування в затишній шкільній їдальні на 120 місць.
Силами учнів та вчителів створено кімнату народознавства, яка використовується у виховній роботі для вивчення історії свого народу, села, та кімнату бойової слави.

/Files/images/Безымянный5.JPG Функціонує і кімната бойової Слави, де проходять уроки мужності, зустрічі з ветеранами.

/Files/images/Безымянный6.JPGФормування у дітей почуття господаря класу, школи, вміння співробітничати на засадах партнерства, гласності, демократизму здійснюється через розвиток органа учнівського самоврядування – учкому.
В школі працює три дитячих об’єднання , які створені з урахуванням вікових категорій учнів: 1-4 класи «Країна веселкова», 5-8 класи «Сузір’я», 9-11 класи «Старшокласник».
Учнівське самоврядування веде до позитивних змін у житті школи, його діяльність і заходи – це дослідницьке поле для інновацій, які стають частиною шкільного життя.

Педагогічний колектив нашої школи впевнений, що цілеспрямована робота всіх учасників навчально-виховного процесу сприятиме розв’язанню проблем, від яких залежить формування розвиненої особистості в сучасному світі.

Кiлькiсть переглядiв: 617